W sobotę, 5.02.2022 r. w restauracji “Ignis” w Budach odbył się bal naszych tegorocznych maturzystów – tradycyjna studniówka. Nasi uczniowie oraz Rada Rodziców przy współpracy z dyrektorami oraz właścicielami lokalu od początku roku szkolnego organizowali dla nas- maturzystów tę magiczną noc.

O godz. 19:00 w sobotni wieczór nasi koledzy i koleżanki pięknym powitaniem wprowadzili nas w lekko nostalgiczny nastrój. Uroczystość otworzył oficjalnie pan dyrektor Leszek Bober, który przypomniał swoimi słowami o szczególnym charakterze nocy studniówkowej i życzył wszystkim wspaniałej zabawy. Głos zabrali też nasi goście : Starosta Powiatu Tomaszowskiego pan Henryk Karwan oraz dziekan ks. Grzegorz Chabros. W imieniu Burmistrza Tomaszowa Lubelskiego wypowiedziała się Wiceburmistrz pani Renata Miziuk, zaś w imieniu Rady Rodziców – pan Paweł Podoba.

Oficjalny wstęp i przemówienia zwieńczone zostały wręczeniem bukietów oraz słodkich upominków nauczycielom i wychowawcom. Bardzo wzruszającym momentem był występ maturzystów z zespołu The One działającego pod opieką pani Katarzyny Ważnej. Wokaliści i instrumentaliści jak zawsze poruszyli słuchaczy swoim występem, który był rodzajem zwieńczenia ich trzyletniej pracy w zespole.

Tradycyjnym elementem otwarcia balu było odtańczenie poloneza - 20 par przygotowanych przez panią Joannę Zyzę zakończyło część oficjalną. Zachwyceni umiejętnościami tanecznymi naszych rówieśników, rozpoczęliśmy wspaniały wieczór pełen tańca, muzyki, uśmiechów i zabawy.

Teraz – pozostaje nam tylko odliczanie dni do egzaminów maturalnych!