W roku szkolnym 2021/22 swoje zdjęcia do konkursu zgłosiło 59 uczniów z całego powiatu tomaszowskiego. Uczestnicy nadesłali 90 nietuzinkowych, ciekawych zdjęć zjawisk fizycznych sfotografowanych w otaczającym nas środowisku.

Po wnikliwej , skrupulatnej i merytorycznej ocenie wszystkich zdjęć przez komisję konkursową w składzie: Leszek Bober, Marzanna Mucha, Marianna Stopyra- Gardiasz przyznano nagrody i wyróżnienia:

I miejsce : Zuzanna Jarechowicz ze Szkoły Podstawowej w Sabaudii za zdjęcie: "Błyskawica”

II miejsce: Jakub Krawczyk ze Szkoły Podstawowej w Łaszczowie za zdjęcie: "Obraz rzeczywisty w soczewce”

III miejsce: Pawelec Aleksandra ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim za zdjęcie: " Iryzacja”

Wyróżnienia otrzymali:

1. Hanna Dworzycka

2. Joanna Gozdek

3. Szymon Grundas

4. Szymon Jędrzejewski

5. Sara Kruk

6. Wiktoria Lewko

7.Amelia Semerak

8. Jakub Stadnicki

9. Patryk Warmiński

10. Szymon Ziejewski

Podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu, trud pracy i opiekę merytoryczną otrzymują nauczyciele:

1.Wojciech Birunt

2. Anna Danielkiewicz

3. Marzena Dziuba

4. Agnieszka Głąb-Kruk

5.Ewa Jasielska – Piechnik

6. Anna Sidor

7. Małgorzata Ziejewska

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom .

Uczniów nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie wraz z nauczycielami zapraszamy po odbiór atrakcyjnych nagród na uroczystej gali, która odbędzie się w środę, 30 maja 2022 roku, o godzinie 10:00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego.

Koordynator konkursu: Marianna Stopyra-Gardiasz