Szkolny zespół wokalno - muzyczny The One i grupa recytatorów z Bartosza wielokrotnie udowodnili wysoki poziom przygotowania artystycznego oraz wrażliwość na wartości moralne i piękno.

Po raz kolejny zachwycili publiczność koncertem w kościele pw. NPM w Tomaszowie Lubelskim podczas uroczystości odsłonięcia popiersia premiera Jana Olszewskiego. Praca z tak zdolną i twórczą młodzieżą to wielka przyjemność, która daje nam mnóstwo satysfakcji, zaś opinie widzów utwierdzają nas w przekonaniu, że warto wykorzystać każdą chwilę, by zaprezentować talenty młodych ludzi.

Funkcjonowanie zespołu od lat podnosi prestiż naszej szkoły,. Każdego roku dołączają do niego nowe osoby, które rozwijają swoje talenty. Mam nadzieję, że tegoroczna rekrutacja również zaowocuje powiększeniem składu grup The One i recytatorów. Zespołem opiekuje się Katarzyna Ważna, zaś nad grupą recytatorów czuwa Beata Grela.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego koncertu w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Beata Grela