• Front szkoły

  • Szkoła bokiem

  • Hala

  • Tył szkoły

  • 44

    “Hokus pokus zasadź krokus”, czyli krokusowa aleja w Bartoszu. W dniach 29 września - 10 października 2022 roku odbyła się w naszej szkole zbiórka cebulek krokusów, które następnie zostały posadzone wzdłuż głównej alei prowadzącej do naszej szkoły. Celem akcji jest upiększenie otoczenia szkoły. W akcji wzięli udział uczniowie i nauczyciele. Udało nam się zebrać prawie 1000 cebulek, które zostały posadzone na trawnikach, po obu stronach alei. Dziękujemy uczniom, a szczególnie klasom 1c, 1e, 2b, 3b, 3d, 4a, 4b za hurtowe ilości krokusów oraz pomoc przy sadzeniu cebulek. Opiekunami akcji są : Katarzyna Soluch, Magdalena Mazur i Urszula Cybulska. Teraz już pozostaje nam tylko czekać na wiosnę, by upajać się widokiem kolorowego, kwietnego kobierca.

Zapraszamy do galerii