21 kwietnia klasy 1b i 2b wraz opiekunkami Anną Branach, Urszulą Cybulską i Jolantą Pasierb wyjechały na wycieczkę do Warszawy oraz w Ogrodu Botanicznego PAN w Powsinie. Uczniowie wraz z przewodnikiem uczestniczyli w warsztatach oraz zwiedzili ogród botaniczny. Na warsztatach ich uczestnicy poznali funkcjonowanie liści oraz mieli okazję obejrzeć rośliny z różnych stref klimatycznych.

W godzinach popołudniowych uczniowie Bartosza udali się do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie wzięli udział w wystawie pt.: Body Worlds. Tu wraz z przewodnikiem mieli okazję poznać budowę ludzkiego ciała i obejrzeć niezwykłe eksponaty. Po zwiedzeniu fascynującej wystawy uczniowie wyjechali na taras widokowy, skąd rozciąga się przepiękna panorama Warszawy. Ponieważ pogoda była wiosenna i słoneczna widoki zachwycały.

Julia Moskwa i Martyna Ujma