• Front szkoły

  • Szkoła bokiem

  • Hala

  • Tył szkoły

  • 44

 

   Tygodnik Zamojski opublikował dziś artykuł dotyczący wyników egzaminów maturalnych w sesji majowej 2023. W podsumowaniu tego artykułu nasza szkoła- I LO im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim wymieniona jest jako jedna z czterech najlepszych szkół w regionie. Po raz kolejny więc znajdujemy potwierdzenie, że bycie uczniem Bartosza to prestiż i otwarta droga do świetnie zdanej matury dla tych uczniów, którzy w rekrutacji wybiorą naszą szkołę.

   Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu, co powinno ułatwić decyzję absolwentom szkół podstawowych i ich rodzicom, którzy mają jeszcze wątpliwości, gdzie kontynuować naukę, by nie tylko przyjemnie spędzić czas, ale też z dobrym przygotowaniem zmierzyć się z egzaminami maturalnymi, co jest przecież głównym zadaniem dobrego liceum.