• Front szkoły

  • Szkoła bokiem

  • Hala

  • Tył szkoły

  • 44

    4 września 2023 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Uroczystość otworzył pan Leszek Bober - dyrektor naszej szkoły, witając wszystkich zgromadzonych. Szczególną uwagę zwrócił na nowych uczniów, którzy stawiają w Bartoszu pierwsze kroki. Życzył im świetnych wyników w nauce, przypominając jednocześnie tradycje szkoły.

  W tym szczególnym dniu nie zabrakło wspomnień związanych z 84. rocznicą wybuchu II wojny światowej. Upamiętniony został też Józef Rybicki - wielki Polak, który był dyrektorem naszej szkoły przed wybuchem II wojny światowej i którego córka, pani Hanna Rybicka, mimo podeszłego wieku ponownie odwiedziła I LO.

   Po występach naszych wokalistek z zespołu The One wszyscy uczniowie udali się na krótkie spotkania w klasach, a pierwszoklasiści wraz z wychowawcami zrobili pamiątkowe zdjęcia.

   Teraz już pozostaje życzyć wszystkim uczniom szkolnych sukcesów, nawiązania cudownych przyjaźni oraz miłej atmosfery.

Hanna Lipian 

Zapraszamy do galerii