(ur. 1985 w Tomaszowie Lubelskim) pochodzi z miejscowości Chodywańce położonej na skraju Roztocza. Ukończył Szkołę Podstawową w Chodywańcach następnie uczęszczał w latach 2000-2004 do Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lub. do klasy o profilu matematyczno-fizycznym. Studiował na kierunku Rolnictwo na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W trakcie studiów odbył krótkoterminowe szkolenie rezerw w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie, które ukończył w stopniu kaprala. Od najmłodszych lat uczestnik życia społecznego: przewodniczący klasy, szkoły podstawowej następnie na studiach starosta roku Członek Rady Wydziału Rolniczego, Senatu Uczelni i Przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UP w Lublinie. Jest strażakiem ochotnikiem w OSP Chodywańce, a także zawodnikiem LZS Graf Chodywańce. Jako piłkarz reprezentował takie drużyny jak TKS Tomasovia Tomaszów lub. czy Włodawiankę Włodawa. W ZMW od początku studiów na trzecim roku został Wiceprzewodniczącym Zarządu Uczelnianego ZMW a na czwartym był już Przewodniczącym Zarządu Uczelnianego UP w Lublinie. Równolegle był elektorem w Parlamencie Studentów Rzeczpospolitej Polskiej, w którym w 2009-2010 roku był Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej. W swojej działalności wiele uwagi poświęca akcjom charytatywnym, przedsiębiorczości młodych, ekonomii społecznej na obszarach wiejskich.Doświadczenie zawodowe zdobywał w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego czy w Stowarzyszeniu Europejskie Centrum Integracji i Współpracy Samorządowej "Dom Europy" gdzie był dyrektorem biura. Jest również koordynatorem projektów unijnych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. W latach 2013-2014 doradca w Gabinecie Politycznym Ministra Gospodarki i Wicepremiera Janusza Piechocińskiego. 8 października 2015 roku został powołany przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej do Rady Działalności Pożytku Publicznego. Od 8 grudnia 2012 roku Prezes Zarządu Krajowego Związku Młodzieży Wiejskiej ogólnokrajowej organizacji zrzeszającej młodych ludzi z obszarów wiejskich.