Modelka i dziennikarka, prezenterka TVN, TVN24, TVN Meteo Active i TVN Turbo, fotomodelka. Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, gdzie ukończyła pedagogikę przedszkolną oraz kierunek animatora i menedżera kultury. Startowała w wielu konkursach piękości zdobywając tytuły: Miss Tomaszowa Lubelskiego, Miss Chmielaków, Miss Nastolatek Zamojszczyzny 1996, Miss Lata Zamojszczyzny 1998, Miss Polonia Roztocza 1999, Miss Dziennika Wschodniego, Miss Lubelszczyzny 1999. W 2000 r. wybrano ją najpiękniejszą studentką Lublina. W 1999 r. startowała również w konkursie Miss Polonia. Karierę w mediach zaczęła jako prezenterka pogody w lubelskim oddziale TVP. Od czerwca 2006 r. jest prezenterką pogody w TVN Meteo. Od czerwca 2007 r. pracuje również w TVN24, a od lipca 2007 r. także w TVN. Prowadziła takie programy jak: Meteo Maniak i Kalejdoskop, współprowadziła: Projekt plaża, Projekt plaża nocą oraz alleZIMA! emitowane w TVN. W 2009 r. wygrała dziewiątą edycję programu Taniec z gwiazdami (jej partnerem był Andrej Mosejcuk). W tym samym roku otrzymała statuetką Telekamery w kategorii Prezenter Pogody.