LAUREACI I FINALIŚCI OLIMPIAD
I KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH:
Jan Wołoszyn:
- Laureat Olimpiady o Polsce i Świecie Współczesnym,
- uczestnik eliminacji ustnych etapu okręgowego Olimpiady Historycznej,
- uczestnik finału Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym.
Damian Mazur:
- finalista Olimpiady Chemicznej,
- finalista Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. Prof.. A. Swiniarskiego,
- uczestnik etapu okręgowego Olimpiady „O diamentowy indeks AGH” z chemii.
Michał Zawadzki:
- finalista Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. Prof. A. Swiniarskiego,
- finalista Konkursu Chemicznego „Rok przed maturą”,
- wyróżnienie Konkursu Chemicznego Politechniki Warszawskiej,
- uczestnik zawodów II stopnia Olimpiady Chemicznej
- uczestnik etapu okręgowego Olimpiady Biologicznej,
- uczestnik etapu okręgowego Olimpiady Ekologicznej.
Katarzyna Widłak:
- laureatka Olimpiady „O diamentowy indeks AGH” z matematyki
Maria Wołoszyn:
- uczestniczka finału II Międzynarodowego Konkursu Języka Angielskiego.
Agnieszka Cymbała, Jakub Bobko, Jarosław Mandziuk:
Zwycięzcy projektu edukacyjnego „Wybieram Fizykę”, w nagrodę uczestniczyli w wyjeździe edukacyjnym do ośrodka naukowo badawczego Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych CERN w Genewie.
STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW:
Michał Zawadzki
STYPENDIUM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ:
Paulina Głaz
Kinga Darmochwał
STYPENDIUM „LUBELSKIEGO PROGRAMU POMOCY STYPENDIALNEJ DLA UCZNIÓW SZCZEGÓLNIE UZDOLNIONYCH”:
1. Monika Koper
2. Tomasz Chromiec
3. Maciej Łoza
4. Katarzyna Widłak
5. Karolina Widłak
6. Anita Stokfisz
7. Klaudia Romanowska
8. Anita Warzocha
9. Monika Mandziuk
10 Kamila Gontarz
11 Monika Bednarek
12 Łukasz Gałczyński
13 Agnieszka Cymbała
14 Anna Jaszak
15 Wioletta Ścirka
16 Klaudia Słoboda
Lista rezerwowa:
1. Kamil Borowiec
2. Monika Kulczyńska
NAJLEPSI WŚRÓD ABSOLWENTÓW:
Klasa III „a”
Katarzyna Widłak – 5,5
Anna Mielniczek – 5,25
Beata Smutniak – 5,12
Klasa III „b”
Julia Karol – 5,13
Karolina Widłak – 5,13
Klasa III „c”
Łukasz Gałczyński – 5,25
Anna Majdan – 5,13
Łucja Mazurek – 5,00
Klasa III „e”
Marta Szawara – 5,06
Amanda Zielonka – 5,00