ROK SZKOLNY 2013/2014
- IV miejsce na Wojewódzkiej Licaliadzie Młodzieży Szkolnej w LA dziewcząt,
- I miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt,
- VI miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt,
- XIII miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców.
ROK SZKOLNY 2012/2013
- III miejsce na Wojewódzkiej Licaliadzie Młodzieży Szkolnej w LA dziewcząt,
- I miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt,
- V miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej
- w sztafetowych biegach przełajowych chłopców,
- I miejsce w wojewódzkich Indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt,
- II miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Szkolnej
w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt, - VI miejsce w Ogólnopolskich Biegach Sztafetowych dziewcząt,
- V-VI miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt.
ROK SZKOLNY 2011/2012
- III miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej
w sztafetowych biegach przełajowych chłopców, - V miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej
- w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt,
- III miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w LA chłopców,
- XVII miejsce w wojewódzkich indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt,
- IV miejsce w wojewódzkich indywidualnych biegach przełajowych chłopców,
ROK SZKOLNY 2010/2011
- III miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w LA chłopców,
- I miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców,
- I miejsce drużynowo w indywidualnych biegach przełajowych chłopców
(II runda) na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej (Sikora Kamil – I miejsce, Sylwester Buczek - III miejsce oraz Jacek Ćmiel i Maciej Zdybek – IX miejsce), - II miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców,
- II miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt,
- II miejsce w Wojewódzkim Współzawodnictwie Szkół.
ROK SZKOLNY 2009/2010
- I miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców,
- Sylwester Buczek - III miejsce i Kamil Sikora – VII miejsce
w indywidualnych biegach przełajowych na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w LA chłopców, - II miejsce drużynowo na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej
w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt, - V miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców,
- III miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt,
- IV miejsce w Wojewódzkim Współzawodnictwie Szkół.
ROK SZKOLNY 2008/2009
- III miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt (Monika Pasieczna, Katarzyna Danielkiewicz, Karolina Wróbel),
- VI,IX,XII miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej
w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt, (drużynowo I miejsce), - V miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt,
- Łukasz Borucki - I miejsce w indywidualnych biegach przełajowych
(I runda) na Wojewódzkiej Licealiadzie, (drużynowo VIII), - Sabina Śliwa - IV miejsce w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt (II runda) na Wojewódzkiej Licealiadzie, (drużynowo III),
- Łukasz Borucki - V miejsce w indywidualnych biegach przełajowych chłopców (II runda) na Wojewódzkiej Licealiadzie, (drużynowo III),
- IV miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w LA chłopców,
- V miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt.
ROK 2007
- wicemistrzostwo województwa w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt (Monika Pasieczna, Katarzyna Danielkiewicz),
- V miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej
w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt (Monika Pasieczna), - II miejsce w punktacji drużynowej szkół na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt (Monika Pasieczna, Katarzyna Danielkiewicz, Karolina Wróbel),
- wicemistrzostwo województwa w piłce siatkowej dziewcząt,
- I miejsce na XXII Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej LZS
w piłce siatkowej dziewcząt, - IV miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt,
- IX miejsce w biegu 4x100m i VII miejsce w biegu 4x400m
na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (Dąbrowska Katarzyna, Gniwek Ewa, Tyszko Weronika, Mazur Małgorzata), - XII miejsce w Wojewódzkim Współzawodnictwie Szkół.
ROK 2006
- II miejsce w punktacji drużynowej szkół na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt
(Monika Pasieczna, Katarzyna Danielkiewicz, Natalia Putko), - Katarzyna Dąbrowska została wicemistrzynią w biegu na 200m i brązową medalistką sztafety 4x100m na Mistrzostwach Polski LZS oraz finalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 200m,
- Małgorzata Mazur została brązową medalistką na Mistrzostwach Polski LZS w sztafecie 4x100m oraz finalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 200m,
- Katarzyna Dąbrowska, Małgorzata Mazur , Katarzyna Szajdecka oraz Ewa Gniwek zostały finalistkami Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów
i Seniorów, - V miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt,
- V miejsce naWojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w LA dziewcząt.
ROK 2005
- mistrzostwo województwa w sztafetowych biegach przełajowych chłopców,
- mistrzostwo województwa w piłce siatkowej dziewcząt.