• Szkoła bokiem

• Hala

• Tył szkoły

• 44

Dnia 9 marca w Piaskach odbyła się Wojewódzka Licealiada w piłce siatkowej. W zawodach wzięła udział drużyna z naszej szkoły, która 1 marca uzyskała awans podczas rejonowych zawodów, które odbyły się w naszej szkole. W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy:

Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku

Pomimo niefortunnego wyniku losowania nasza drużyna świetnie poradziła sobiez wyznaczonym zadaniem. W pierwszym meczu musieliśmy zmierzyć się z drużyną ze Świdnika, która wcześniej w dwóch setach pokonała drużynę z Miedzyrzeca. Trudna zagrywka naszych zawodniczek i zaangażowana gra naszej libero, doprowadziły do  rozbicia przeciwnej drużyny w dwóch setach (25:19, 25:15) i tym samym naszego zwycięstwa.

Po  meczu potrzebowaliśmy już tylko jednego wygranego seta, aby znaleźć się w finale. Pomimo porażki w pierwszym secie nasz zespół pokonał drużynę z Miedzyrzeca w drugim secie (22:25, 25:22, 13:15), dzięki czemu dostaliśmy szansę walki o tytuł najlepszej drużyny województwa.

Po krótkiej przerwie doszło do spotkania naszego zespołu z reprezentacją liceum ogólnokształcącego z Lublina. Pomimo zaangażowania i świetnej gry naszych zawodniczek, przeciwna drużyna nie poddawała się i walka trwała do ostatniego punku. Ostatecznie ambitna gra w obronie i szczelny blok naszych zawodniczek zdecydowały o tym, że wróciliśmy do Tomaszowa ze złotymi medalami i pucharem(25:17, 25:22).

Na zdjęciu: trener Krzysztof Wróbel, Magda Ważna, Gabriela Kuźmińska, Patrycja Malec, Angelika Piwowarczyk, Gabriela Wójtowicz, Patrycja Pawłowska, Joanna Chodun, Patrycja Kaniewska, Weronika Umer, Maja Górnicka